Promocje


Pierogowe Piątki

Happy Monday "- 20%"

Ślub jak z bajki


Każda kobieta marzy, by choć na jeden dzień zamienić się w księżniczkę, która w długiej sukni kroczyć będzie u boku swego wybranka. Oczami wyobraźni widzi odbywające się w przepięknym Pałacu wesele. W ogromnej sali balowej tańczy ze swoim księciem walca, a tłum gości wiwatuje na Ich cześć. I te marzenia możemy spełnić.

Niezwykła sceneria, tajemniczy czar pałacowych wnętrz zapewni, że na długo w pamięci Młodej Pary i wszystkich Gości, pozostaną obrazy tego jedynego, wyjątkowego dnia w życiu.

Sala Złota Pałacu Bursztynowego pozwala zorganizować ślub i wesele, w którym udział weźmie do 180 osób. Uroczystość może odbyć się zarówno przy tradycyjnych stołach ustawionych w podkowę lub stołach okrągłych. Pałacowy kuchmistrz przygotowuje wyszukane menu.

Zapewniamy pełną oprawę przyjęcia: usługi florysty, pomoc w zorganizowaniu oprawy muzycznej, a także specjalnego programu artystycznego, który uświetni Państwa ślub i wesele.

Przepych zieleni w pałacowym ogrodzie to idealne tło dla sesji zdjęciowej Młodej Pary. Żadne atelier fotograficzne nie zastąpi natury: żywe kwiaty, zielone krzewy, a także łąka, wodospad i jezioro – takie jest otoczenie Pałacu Bursztynowego. Alejki z tysiącami roślin oraz granitowe fontanny i rzeźby to dopełnienie bajkowej scenerii.

Wnętrza Pałacu dopracowane są w każdym szczególe. Ekskluzywne pokoje wyposażone są w stylowe meble i elementy dekoracyjne. Każda Młoda Para swoją noc poślubną spędzi w Pałacowym Apartamencie. Rodzice oraz goście weselni mają również możliwość skorzystania z noclegu w komnatach pałacowych – z myślą o nich przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową."A potem już tylko żyli długo i szczęśliwie..."

na ten szczególny dzień zapewniamy wyjątkową oprawę ceremonii

Wnętrze Pałacu Bursztynowego - ślub niebieski
Wnętrze Pałacu Bursztynowego - bukiet
Wnętrze Pałacu Bursztynowego - ślub

Imprezy okolicznościowe


Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe: chrzciny, komunię lub imprezę urodzinową.

Sala Złota Pałacu Bursztynowego pozwala zorganizować przyjęcie, w którym udział weźmie do 180 osób. W piwnicy pałacu znajdują się trzy sale będące idealnym miejscem dla spotkań okolicznościowych.

W sprawie organizacji imprez okolicznościowych prosimy o kontakt z działem marketingu:

Marketing +48 511 362 362
+48 509 842 106

Imprezy
Stałe

Specjalnie dla wszystkich kibiców i wielbicieli sportu przygotowaliśmy w Pub-ie Pałacu Bursztynowego Strefę Kibica.
Jeśli chcesz miło spędzić czas, w wyjątkowym towarzystwie i przy świetnej muzyce to cotygodniowy Dancing w Pałacu Bursztynowym jest właśnie dla Ciebie! W każdy piątek od godz. 20.00 zapraszamy wszystkich roztańczonych i spragnionych zabawy na dancing do Pałacu Bursztynowego.